Přejít na obsah

Jak to chodí v továrně

 3.2.2010  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve čtvrtek 4.2. nepřišli žáci do školy, ale do zaměstnání. Převlékli se do pracovních obleků  elektrikáře, baletky, kontrolorky, automechanika, kuchařky, profesorky, údržbáře, číšníka, motorkáře, kovboje, šerifa… Den jsme zahájili hrou na povolání a pak jsme se pustili do měření a vážení krabiček a sáčků s čaji vyrobenými v blízké výrobně Apotheke. Zpracovávali jsme získané informace z exkurzí v SORu, URBAN-TECHNIK, APOTHEKE, diskutovali jsme o tom, jak to v takové továrně chodí a tvořili plakáty. Závěr jsme si zpestřili správnou přípravou, ochutnávkou a  testováním chuti různých druhů čajů. Práce ve skupinkách se nám líbila.

Velice děkujeme všem podnikům, které nám umožnili podívat se CO a  JAK se u nich vyrábí!

                                                                                            4.třída a třídní Z. Šedová