Přejít na obsah

VZPOMÍNKA NA MASOPUST

 14.2.2010  ZŠ & MŠ Libchavy

V sobotu 6.února se již tradičně konal v naší obci MASOPUST – LIBCHAVY NARUBY. Naši žáci se podíleli na výzdobě prostor statku U Urbanů a připravili si i vystoupení – šesťáci , pod vedením pani učitelky Zuzky Vaňousové, předvedli scénku, ve které se setkala " minulost se současností" a pásmo tanečků a písní si připravili žáci 3.třídy společně s pani učitelkou Radkou Kulhavou.

Následovala vystoupení dětí z dolní a horní školky a celý program zakončily tancem děti z DDM v Ústí nad Orlicí.

Hry pro děti zajistily  pani učitelky z mateřských škol.

Poděkování patří všem, kteří se podíleli na náročné přípravě – MŠ Horní Libchavy, MŠ Dolní Libchavy , ZŠ, SRPŠ při ZŠ a Obecní úřad.

Krásné a nápadité masky a spousta dobrého jídla, pití – to vše  přispělo k výborné náladě.

fotografie k nahlédnutí : picasaweb.google.com/zs.libchavy/Masopust#