Přejít na obsah

Volba povolání – projekt

 19.3.2010  ZŠ & MŠ Libchavy

 

 Naše škola se letos zúčastní projektu VOLBA POVOLÁNÍ pořádaného Krajskou hospodářskou komorou Pardubického kraje, který je zaměřen na dotované exkurze do firem, jež jsou ochotny přijmout školní exkurze a připravit žáky na své budoucí povolání.

V rámci tohoto projektu byly vyhlášeny dvě soutěže pro 8. a 9.třídy – literární a o nejlepší vlastní výrobek v praktickém vyučování. Ze školního kola postupují tři práce různých slohových útvarů na téma Volba povolání. 1.místo získala Marcela Diblíková s prací "Šokující život šroubu", na 2.místě skončil Radim Kovařík s technickým  postupem výroby ledadla P30 . Terka Kulhavá se svojí prací "Strach z prohry" zaslouženě skončila na 3.místě. Práce našich žáků budou k nahlédnutí na našich web.str. – dokumenty.

První místo v soutěži o nejlepší výrobek získal Dominik Dvořák se svojí ptačí budkou a Radim Kratochvíl obsadil 2.místo. Na 3.místě s ptačím krmítkem skončil Jára Folk. 

Všem postupujícím do okresního kola blahopřejeme a držíme palce k dobrému umístění!!!

                                             Vaňousová Zuzana, Pleváková Hana a Šťovíčková Hana