Recitační soutěž

24.3.2010  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve čtvrtek 25. března 2010 proběhlo na 1. stupni školní kolo recitační soutěže, kterou zahájili žáci 5. třídy jarní básničkou. Celým programem nás provázela moderátorská dvojice Nikola Koubková a Šárka Fryčová. Soutěžící si nachystali velmi pěkné básničky, které se všem moc líbily.

Vítězům moc gratulujeme!

Výsledky:

1. kategorie ( 1. – 3. tř.)                              2. kategorie ( 4. – 5. tř.)

1.              Violka Škrobánková                                  Natálie Koubková

2.              Matěj Motyčka                                            Šárka Fryčová

3.              Katka Ulrichová                                         Tereza Veličková

Na závěr bych chtěla poděkovat dětem 5. ročníku za pomoc s organizací celé soutěže.

Lenka Bédi