Přejít na obsah

Školní výlet 1.,2. a 5. třídy

 16.6.2010  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve čtvrtek 17.června strávili žáci z 1., 2.,a 5.třídy společně den na školním výletě. Navštívili jsme zámek v Častolovicích, kde jsme si po zajímavé prohlídce prošli místní mini zoo a rozlehlou zámeckou oboru s bílými daňky. Poté jsme se přesunuli na nedaleký zámek v Doudlebách nad Orlicí. O co menší byl tento zámek, o to zajímavější a vtipnější byla samotná prohlídka, a to především díky panu majiteli, který nás osobně zámkem provedl a prohlídku nachystal přesně pro děti. Z jiných zámků jsme zvyklí  vystavené exponáty pouze z dálky sledovat, ale tady si děti mohly téměř vše vyzkoušet. K vydařenému výletu přispělo i pěkné počasí, které nám vydrželo po celý den . Rádi bychom  poděkovali za pomoc rodičům, kteří se s námi na výlet vydali

 

                                                                                              Lenka Ludvíčková

 

picasaweb.google.com/zs.libchavy/SkolniVylet12A5Trida#