Přejít na obsah

Výlet do zoo

 29.5.2011  ZŠ & MŠ Libchavy

Hurá je tu výlet! Tentokrát jsme se podívali do zoo ve Dvoře Králové. V sedm hodin ráno jsme společně nasedali do autobusu před školkou a vyjeli na cestu.

Počasí bylo perfektní. Nezmokli jsme, ale ani moc velké vedro nám nebylo, zkrátka akorát. Celé dopoledne jsme se procházeli mezi zvířátky, která jsme pozorovali. Také jsme se o nich dozvěděli nějaké zajímavosti. Malým vláčkem jsme dojeli k safari autobusu, který s námi projížděl volným výběhem, kde jsme se mohli podívat, jak se zvířata chovají ve volné přírodě.

Ve dvanáct hodin jsme v restauraci U Lemura zasedli k obědu. Všem jistě vyhládlo a tak nám kuřecí řízek přišel k chuti. Po obědě ještě rychle koupit nějaký ten suvenýr na památku. Taky zmrzlinu za odměnu a zase zpátky domů. Sláva nazdar výletu!

Fotky k nahlédnutí