Přejít na obsah

Recitační soutěž na 2. stupni

 30.5.2011  ZŠ & MŠ Libchavy

V úterý 31. května se na druhém stupni konala již tradiční recitační soutěž. Porota ve složení paní ředitelka Linhartová, paní učitelka Pleváková a paní učitelka Novotná vyslechla jak básně od klasických autorů jako jsou Karel Jaromír Erben nebo Jaroslav Seifert, tak od moderních básníků, jakými jsou např. Jiří Žáček nebo Pavel Šrut. Do mladší kategorie (6. a 7. třída) se přihlásilo 16 recitátorů, do starší (8. a 9. třída) pak 19. Výkony byly na vysoké úrovni a porota tak měla velmi nelehkou úlohu určit, kteří recitátoři byli ti nejlepší. Za předvedené výkony ale patří dík a obdiv všem, kteří vystoupili.

Výsledky:

Kategorie 6. a 7. třída                                       

1. Nikola Vopařilová

2. Kristýna Kropáčková

3. Sabina Stránská

4. Simona Leshingerová

 

Kategorie 8. a 9. třída 

1. Marie Hájková

2. Jára Boštík

3. Tomáš Pirkl a Jakub Beran

4. Dominik Beran

5. Honza Pecháček

  

Gratulujeme 

Zuzana Novotná a Hana Pleváková