Přejít na obsah

Ukončení preventivního programu KUDY KAM

 22.6.2011  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve čtvrtek se konala závěrečná lekce preventivního programu "Kudy kam" v osmé třídě. Po dobu 5 lekcí se lektoři Majka a František snažili, aby naši žáci získali schopnost pomoci sobě i druhým v obtížných situacích. Osvědčení o úspěšném absolvování preventivního programu zaměřeného na prevenci vykořisťování a obchodování s lidmi a na komerční sexuální zneužívání bylo předáno všem "osmákům" za přítomnosti obou lektorů a zástupkyně p. Veroniky Vaňousové . A my si můžeme jen přát, ať nemusí nikdy tyto schopnosti použít. 

Prostřednictvím webu ještě jednou děkujeme lektorům za jejich odborné vedení a osmákům za aktivitu a spolupráci.                                                            tř.uč.Šťovíčková Hana