Přejít na obsah

Expedice ŠIC – 6.třída

 27.6.2011  ZŠ & MŠ Libchavy

V úterý jsme se vydali s žáky 6. třídy do údolí Skuhrovského potoka za Českou Třebovou, kde Ochránci přírody vytvořili smyslově naučnou stezku. Každý z nás obdržel průzkumný list, který během  putování krásnou přírodou vypracovával podle informačních tabulí na stezce. Celkem jsme jich zvládli prozkoumat 11 a ty další zaměřené na geologii nás čekají v 9. třídě. Mimo jiné jsme se rozdělili do skupin a řešili společně stanoviště se smyslovým vnímáním přírody. Např. hmatárium na poznávání borky stromů, překonávání překážek jako veverka či kuna, ale dál nebudeme prozrazovat. Přijďte se na naše prezentace podívat!  Těšíme se na Vás při  Projektovém dnu na podzim.                                       Šťovíčková Hana, Kulhavý Petr