Přejít na obsah

Exkurze 8.třídy v SORu Libchavy

 6.11.2011  ZŠ & MŠ Libchavy

Naše škola se již třetím rokem zúčastní projektu VOLBA POVOLÁNÍ pořádaného Krajskou hospodářskou komorou Pardubického kraje. Tento projekt je zaměřen na dotované exkurze do firem, jež jsou ochotny přijmout školní exkurze a připravit tak žáky na své budoucí povolání, ale i na střední odborné školy, které s firmami spolupracují.

V pondělí 7. listopadu 2011 jsme navštívili s žáky 8.třídy výrobní haly naší domovské firmy SOR Libchavy. Žáci shlédli výrobu autobusu od počátku až po finální produkt. Je velmi důležité vybrat si střední školu a obor, který bude mít uplatnění na trhu práce. Tyto užitečné rady z praxe snad našim studentům pomohou najít správnou cestu v hledání středních škol. Touto cestou děkujeme vedení SORu za pěkně připravenou a přínosnou exkurzi.

Žáci 8. třídy