Přejít na obsah

Halová kopaná – okresní finále

 21.11.2011  ZŠ & MŠ Libchavy

Naše škola dosáhla velkého sportovního úspěchu. Tým žáků 6. a 7. třídy ve složení Michal Lukeš, Erik Šalda, Michal Šrom, Dominik Chládek, Matěj Hodr, Aleš Horníček a Jakub Kubíček dokázal zvítězit v okrením finále turnaje v halové kopané. Náš tým postupně porazil všechny zúčastněné vítěze okrskových kol, postupně mu podlehli nejlepší školní týmy ze Žamberka, Lanškrouna a z Chocně. Každý náš soupeř měl za sebou vítězství v okrskovém kole, kde za sebou nechali tři nebo čtyři školy ze svého města a okolí. Nejlepším střelcem turnaje se se čtyřmi góly stal Michal Lukeš, dobře zachytal Matěj Hodr, který dokázal zastoupit nemocného Nikolase Hubálka, který týmu vychytal postup v okskovém kole. Pochvalu za týmový a bojovný výkon si zaslouží všichni hráči. Tři vítězství a nejlepší tým v okrese, gratulujeme a děkujeme za dobrou sportovní reprezentaci školy.