Přejít na obsah

4. třída v knihovně

 12.12.2011  ZŠ & MŠ Libchavy

V úterý 13. prosince navštívila 4. třída Městskou knihovnu v Ústí nad Orlicí.                  Paní knihovnice Mgr. Marta Suchomelová pro nás měla připravený velmi poutavý a zajímavý program, a to Čtení pro nevidomé.                                                               Žáci si se zavázanýma očima po hmatu vyzkoušeli rozpoznat drobné mince, připravit si čaj, podle předlohy číst Braillovo písmo, a mnoho dalšího.                                          Vyprávění paní knihovnice bylo příjemné, úryvky z knih nás také nadchly. Dvě hodiny strávené v knihovně utekly, ani nevíme jak.                                                         Děkujeme paní magistře Suchomelové.

                                                                      4. třída a tř. uč. Iva Kittlitz