Přejít na obsah

Komenský a my

 18.12.2011  ZŠ & MŠ Libchavy

Již 10. ročník soutěže Komenský a my se konal na naší škole v prosinci 2011. Soutěž je rozdělena na několik kategorií: Kategorie A = I. stupeň – výtvarné práce, Kategorie B = II. stupeň – literárně-historická část soutěže, Kategorie C = odborné eseje žáků středních škol. Žáci II. stupně psali 19. prosince literární (slohovou) práci na téma: Čteme, abychom objevovali člověka a svět, toto téma mělo být sepsáno slohovým útvarem známým jako úvaha – zamyšlení. Do okresního kola postupuje 5 nejlepších prací z celého II. stupně: 7. třída – Jana Mudruňková, 8. třída – Denisa Weisová, 9. třída – Jan Pecháček, Pavel Rejent, Jakub Beran. Všem zúčastněným děkujeme za pěkné práce a postupujícím gratulujeme a přejeme hodně štěstí a úspěchů v okresním kole.  

                                                                                    H. Pleváková, N. Baťková