Přejít na obsah

Poznávací zájezd – Belgie, Anglie

 3.4.2012  ZŠ & MŠ Libchavy

Naši žáci se podívali během velikonočních svátků do Belgie a Anglie. Jely s nimi pí uč. Zuzana Šedová a Hana Pleváková. V Ústí se k nám přidali žáci ze Základní školy Bratří Čapků a jejich dvě paní učitelky: Jana Semirádová a Jana Ešpandrová. Během tohoto výletu celá výprava  navštívila mnoho zajímavých míst: Brusel, Bruggy, Atomium, Canterbury, křídové útesy Beachy Head, Brighton, Stonehenge, Winchester, Portsmouth a Londýn. Celým zájezdem nás provázela paní Marcela Kvetoňová – naše průvodkyně, která nás s těmito místy seznámila a ukázala nám je. Její znalosti z historie, geografie ad. oborů byly skvělé a určitě byly pro naše cestování přínosem. Touto cestou jí děkujeme za poutavá vyprávění a výborný doprovod po celou dobu zájezdu.

                                                               Hana Pleváková, Zuzana Šedová