Přejít na obsah

Olympiáda v anglickém jazyce – školní kolo

 27.1.2013  ZŠ & MŠ Libchavy

28. ledna 2013 se u nás konalo školní kolo v Olympiádě z anglického jazyka. Žáci byli rozděleni do 2 kategorií: mladší žáci (6. a 7. třída), starší žáci (8. a 9. třída). V mladší kategorii se zúčastnilo 9 žáků a ve starší 5 žáků. Žáci měli za úkol se představit, hovořit o zadaných tématech. Ti starší měli za úkol doplňovat poslechové cvičení a popsat obrázek bez přípravy. V mladší kategorii se na 3. místě umístila Adéla Urbanová (6. třída) a Kristýna Strnadová (6. třída), na 2. místě: Veronika Šnajdrová (6. třída) a zvítězila Nela Hoderová (7. třída). Vítězka postupuje do okresního kola.

Ve starší kategorii se na 3. místě umístil Tom Swarttouw, na 2. místě: Nikola Vopařilová a vítězkou se stala Růžena Škrobánková. Všichni žáci byli shodně z 8. třídy. Vítězka starší kategorie postupuje také do okresního kola.

Všem soutěžícím děkujeme za účast a přípravu na tuto soutěž a vítězům gratulujeme a přejem hodně štěstí v okresním kole.

                                                             H. Pleváková, N. Baťková