Přejít na obsah

Recitační soutěž na I. stupni

 3.4.2013  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve čtvrtek 4. dubna se konala na I. stupni recitační soutěž, kterou uváděli žáci 5. třídy.

 

Umístění:

I. kategorie (1. třída):                                                                                                        1. Terezka Oláhová                                                                                                    2. Štěpánka Čadová                                                                                                    3. Sárinka Videnská                                                                                                    3. Anežka Kalábová

 

II. kategorie (2., 3. třída):                                                                                                  2. Dorotka Kittlitz                                                                                                      2. Šárka Novotná                                                                                                        3. Radim Doleček

 

III. kategorie (4., 5. třída):                                                                                               1. Kája Hodrová                                                                                                         2. Lucka Kaplanová                                                                                                   3. Káťa Velínská

 

Dalšími soutěžícími byli: Sára Leierová, Kačka Kulhavá, Radim Urban, Simča Zatřepálková, Sabča Marčíková, Violka Škrobánková, Domča Pecháčková, Viky Stránský, Monča Paukertová

Všem soutěžícím i moderátorům 5. třídy děkujeme za pěkné kulturní odpoledne. cheeky

                                                                               

                                                                                            Iva Kittlitz