NOČNÍ SAFARI ve školní družině

18.4.2013  ZŠ & MŠ Libchavy

V pátek 19. dubna jsme se  v 18 hodin sešli  ve školní družině, celkem 47 dětí a 6 dospělých.

Děti si ve třech třídách připravily karimatky a spacáky na spaní.  Rozdělili jsme se do tří týmů. Během večera jsme plnili úkoly a tím získávali (zachraňovali) zvířátka do SAFARI. Štafetové soutěže a hledání zvířátek jsme plnili venku, zbytek úkolů ve školní družině. Každý tým měl svoji mapu SAFARI a do ní jsme si vlepovali obrázky "zachráněných " zvířátek.

47 zvířátek zachránil oranžový tým , žlutý tým  – 26 a zelený tým – 35 .

Pro nás nebylo důležité kdo získal nejvíce bodů. Ochrana přírody a zvířátek byla našim cílem a společně jsme zachránily 108 zvířátek.

Po příjemně stráveném večeru se děti  uložily do svých pelíšků a při čtení pohádek usnuly.

Moc děkujeme za pomoc vedoucím týmů – Lence Rejmanové, Janě Šmétkové a Evě Adamcové a Markovi Adamcovi za čtení pohádek.

Daniela a Petra

FOTO …….. ZDE