Návštěva Stacionáře

22.4.2013  ZŠ & MŠ Libchavy

V rámci povídání o začleňování handicapovaných dětí do běžných základních škol jsme se  s pátou třídou jeli seznámit s lidmi, kteří už však svým handicapem do běžných škol nemohou být zařazeni. Navštívili jsme Stacionář v Ústí nad Orlicí. Velice jsme se pobavili, z ukázek jsme poznávali, jakým způsobem se s těmito lidmi pracuje, jak zlepšují motoriku, paměť, pohyb, jaká je jejich náplň dne. Moc se nám tam líbilo. Děkujeme paní ředitelce, vychovatelkám a klientům za vřelé přijetí. Chtěli bychom Vám všem popřát hodně zdaru.

5. třída a Iva Kittlitz