Přejít na obsah

VODNÍ SVĚT

 29.4.2013  ZŠ & MŠ Libchavy

Sedmá výprava : za vodními živočichy

Ve vodě žije mnoho roztodivných tvorů – od malých mikroorganismů, přes mořské koníky, želvy, chobotnice, ryby,… Většina žije poblíž hladiny, kde je dostatek potravy. Ale i v obrovské hloubce existuje život.

Poznali jsme velrybu gronskou, plejtváka obrovského, delfína, žraloka,mečouna i mořského koníka. Dozvěděli jsme se jak je to se zvířecími mláďaty. Pracovali jsme v týmech a plnili různé úkoly. Do SAFARI jsme dovezli tři vodní živočichy. Naučili jsme se nové hry a zpívali nové písničky.

Venku jsme si vyzkoušeli malovat vodní svět pomocí lepidla a přesátého písku.

Poslední čarodějnický den v dubnu jsme si na  písničku " Čarodějka na dvorku" zatancovali a vymýšleli čarodějnická zaklínadla.

FOTO