Přejít na obsah

Škola v přírodě 4. tř.

 19.5.2013  ZŠ & MŠ Libchavy

Škola v přírodě

Dne 20. 5. – 24. 5. se žáci čtvrté třídy zúčastnili tradiční akce naší školy, a to Školy v přírodě. Ta se odehrávala v duchu Putování po planetách malého prince v malebném okolí pastvinské přehrady.

       Žáci se nejen učili, ale zbyl čas i na návštěvu farmy, kde se seznámili s chovem koní. Také jsme byli na exkursi ve vodní elektrárně  a děti se podívaly dokonce do útrob hráze. Stihli jsme si také nabatikovat kostýmy na divadlo.  Uspořádali jsme též díky rodičům a jejich darům sportovní hvězdný jarmark. Na rozloučenou se školou v přírodě nás přišel obveselit i kouzelník se svým představením, které se dětem velmi líbilo.  To, že žáci byli spokojení, potvrdily i slzičky některých dívek, které nechtěly domů. Jsme rádi, že nám i počasí přálo a mohli jsme uskutečnit všechny plánované akce.

                                                                        Monika Frimlová, Radka Kulhavá