Štafetové běhy Emila Zátopka na II.stupni

17.9.2013  ZŠ & MŠ Libchavy

Nový školní rok je vždy ve znamení atletiky. Ve středu 18. září 2013 se uskutečnila mezitřídní soutěž ŠTAFETOVÉ BĚHY EMILA ZÁTOPKA na II. stupni. Loňské prvenství obhájila 8. třída pod vedením tř. uč. Jindřicha Bielčika. Letos se však naši deváťáci nenechali zahanbit a nedali to osmákům zadarmo. Byl to do poslední chvíle boj! Druhé místo tak čestně vybojovala 9. třída pod vedením tř. uč. Petra Kulhavého. Sedmáci s velkým náskokem před 6. třídou vedenou tř. uč. Hankou Plevákovou doběhli na 3. místě.

Blahopřejeme MICHALU LUKEŠOVI k pokoření rekordu na 400m, který držel Darek Prášil.

Jsme moc rádi, že nadšení a sportovní výkony můžeme ocenit věcnými cenami u všech soutěžících a to díky sponzorům této tradiční a doufám si tvrdit i oblíbené soutěže našich žáků. Poděkování patří panu Aleši Motyčkovi za peněžní dar a panu Miloši Reichlovi za věcné ceny pro jednotlivce.

Výsledková listina jednotlivců:

Kategorie dívek          1. Růžena  ŠKROBÁNKOVÁ       1:17,1 min