Přejít na obsah

Městečko – Libchavy / obecní úřad /

 24.9.2013  ZŠ & MŠ Libchavy

V září jsme se seznámili s novou paní vychovatelkou, poznali nové kamarády z 1. třídy. Připravili jsme si nový herní plán " Městečko – Libchavy"  a začali se dozvídat o minulosti naší vesnice. Výborným pomocníkem nám je knížka "Libchavy", kterou napsal pan Karel Urban a Ladislav Kacálek a knížka "Na přástkách" , také od pana Karla Urbana.

Navštívili jsme náš Obecní úřad a poznali paní starostku Janu Hodovalovou. Paní starostka nám povídala o své práci, o činnosti obecního úřadu, vyprávěla o historii naší vesnice a o znaku a vlajce. Také nám odpovídala na naše "všetečné" otázky. Moc  děkujeme za krásné povídání. Také jsme si prohlédli obecní úřad, dostali od paní starostky dárečky a bonbony. Bylo to krásné odpoledne. Děkujeme!!!