Pozvánka pro rodiče vycházejících žáků

3.10.2013  ZŠ & MŠ Libchavy

Přemýšlíte pro jakou střední školu se rozhodnout?

Váháte jaké učiliště vybrat?

Jaké uplatnění bude na trhu práce?

Na tyto otázky a celou řadu dalších Vám odpoví:

PŘEHLÍDKA STŘEDNÍCH ŠKOL A UČILIŠŤ

Žáci, rodiče a široká veřejnost mohou na této přehlídce získat podrobné informace o studiu, přijímacím řízení, uplatnění oborů na trhu práce.

Pro zájemce budou poskytovány také informace o rekvalifikačních kurzech
a celoživotním vzdělávání.

Kdy:              středa     9. října       12:00 – 17:00

čtvrtek   10. října         8:00 – 17:00

Kde:      VOŠ a SŠ technická v České Třebové, Skalka 1692

Přehlídky se zúčastní zástupci významných zaměstnavatelů regionu: Rieter a.s. Ústí n/O; Bühler CZ s.r.o. Žamberk; OMB composites EU a.s.Králíky; CZ LOKO a.s. Č.Třebová; Elektrizace železnic a.s.; ŠKODA AUTO a.s.; IVECO a.s. V.Mýto; INA s.r.o. Lanškroun, Forez s.r.o. Lanškroun, kteří Vám poskytnou informace o možnostech pracovního uplatnění.

Přehlídku pro Vás pořádá Úřad práce ČR – krajská pobočka v Pardubicích, Informační a poradenské středisko pro volbu povolání v Ústí nad Orlicí.

Informační a poradenské středisko pro volbu povolání nabízí žákům individuální konzultace k volbě povolání, program pro testování profesních zájmů, který Vám může usnadnit vaše rozhodování.