Okrskové kolo ve florbale – st.H

 19.11.2013  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve středu jsme pořádali okrskové kolo ve florbale pro starší hochy. Sešlo se celkem šest vyrovnaných týmů a jen jeden postupoval do okresního kola. I když jsme s jednou prohrou a třemi výhrami vybojovali krásné 2. místo, cítíme se jako vítězové. V tak nabité konkurenci postupuje družstvo Gymnázium Česká Třebová. Za námi se umístily týmy G Ústí nad Orlicí, ZŠ Klášterec nad Orlicí, ZŠ U Dvora Letohrad a ZŠ Dolní Dobrouč. A komu poděkovat z našich florbalistů? Výtečně sehrané trojici – Dominik Chládek, Erik Šalda a Honza Hnátnický. Dobře střílícím útočníkům Michalu Lukešovi a Denisu Schulzovi. Gólmanovi Nikolasi Hubálkovi a všestrannému hráči Michalu Šromovi.

                                                                                 Šťovíčková Hana