Přejít na obsah

Vynášení Morany

 20.3.2014  ZŠ & MŠ Libchavy

HURÁ! JARO JE TU! coolDnes je první jarní den, a proto jsme vynášeli babici zimici – Moranu. Přijeli k nám kamarádi z MŠDL, společně jsme se vydali na vycházku. Po cestě nás čekaly úkoly s vílou Jarněnkou, v trávě jsme hledali její ztracené barevné korálky, kreslili jsme křídou jarní hádanky, zpívali jsme, zdobili proutky, pozorovali jarní květiny. A nakonec jsme zapálili Morany a hodili je do potoka. Počasí bylo krásné a všichni jsme rádi, že začíná další krásné roční období.smiley

Fotky máme zde

Vynášení Morany

   ZŠ & MŠ Libchavy

https://picasaweb.google.com/115430794139594001240/Morana?authuser=0&authkey=Gv1sRgCInu-Ivm8cj-jwE&feat=directlink

 

 

V pátek 21.3.2014 jsme se společně se školkou z Horních Libchav vydali vyhnat ,,Babici Zimici" – Moranu. Prošli jsme se po Horních Libchavách, zahráli si jarní hry, zazpívali písničku o jaru, vynesli Moranu a nakonec nás kamarádi z druhé školky pozvali na jejich zahradu…