Přejít na obsah

Dopravní výchova na 2. stupni

 19.6.2014  ZŠ & MŠ Libchavy

Devátá třída nachystala pro zbytek 2. stupně dopravní dopoledne. Žáci si vyzkoušeli několik dopravních testů a také oblíbenou jízdu zručnosti, tentokráte se vydali i mimo areál školy. Vše bylo pojato formou soutěže v rámci jednotlivých tříd. U každého žáka se sečetlo pořadí, kterého dosáhl při plnění dopravních testů, s pořadím z jízdy a nejnižší součty pak znamenali vítězství v dopravní soutěži. V 6. třídě zvítězila Denisa Charvátová před Patrikem Schulzem a Pavlem Foglem, kteří dosáhli shodného výsledku. U sedmáků se na třetím místě objevila nejúspěšnější dívka, Monika Pokorná, druhý skončil Jakub Tesařík, vítězem se stal Aleš Friml. V osmé třídě bylo pořadí následující: 1. Dominik Chládek 2. Jakub Kubíček 3. Matěj Hoder.