Ukončení školního roku 2013/2014

21.7.2014  ZŠ & MŠ Libchavy

V pátek 27.června jsme ukončili školní rok 2013/2014.

Nejlepšími žáky tříd byli vyhodnoceni : 1.třída – Tereza Kalousková, 2.třída – Matyáš Adamec, 3.třída – Tobiáš Vacek, 4.třída – Tereza Diblíková, 5.třída – Viola Škrobánková, 6.třída – Lucie Aubusová, 7.třída – Kristýna Strnadová, Jakub Tesařík, 8.třída – Nela Hoderová, 9.třída – Aleš Horníček.

Jmenovaní žáci byli odměněni knihou

Pochvala ředitelky školy byla udělena :

Růženě Škrobánkové za dlouhodobě vynikající prospěch, za reprezentaci školy ve zpěvu a ve sportu, za kvalitní působení ve vědomostních soutěžích.

Jakubu Petrlákovi za pracovitost a ochotu, za práci pro třídu, za organizování akcí pro spolužáky, za dlouhodobou práci při sběru papíru, za dobrý přístup k plnění skolních povinností.

Oba žáci 9.třídy získali i poukaz v hodnotě 500,- Kč  ze SRPŠ na nákup zboží dle vlastního výběru

Všem jmenovaným žákům děkujeme za jejich odpovědný přístupyes

Vedoucí školní jídelny vyhodnotila nejlepší recept v rámci akce Vaření na přání : vítězem se stala :

1.třída  – vepřový plátek se žampiony a sýrem zalité smetanou, pečený brambor, salát Coleslaw, moučník – Kinder mléčný řez

Žáci získali ozdobné prkénko a sladkou odměnu.

Těšíme se na další nové a zajímavé recepty !!!!

Přejeme všem žákům krásné prázdniny, rodičům hezkou dovolenou, plnou sluníčka, odpočinku a dobré pohody.

Školní rok 2014/2015 začíná v pondělí 1. září 2014

Marie Linhartová