Přejít na obsah

Informace pro rodiče žáků 9. třídy

 15.9.2014  ZŠ & MŠ Libchavy

PŘEHLÍDKA STŘEDNÍCH ŠKOL A UČILIŠŤ

Žáci, rodiče a široká veřejnost mohou na této přehlídce získat podrobné informace o studiu, přijímacím řízení, uplatnění oborů na trhu práce.

Pro zájemce budou poskytovány také informace o rekvalifikačních kurzech
a celoživotním vzdělávání.

Kdy:              středa     8. října       12:00 – 17:00

                     čtvrtek     9. října         8:00 – 17:00

Kde:      VOŠ a SŠ technická v České Třebové, Skalka 1692

 

Přehlídky se zúčastní také zástupci významných zaměstnavatelů regionu: Rieter CZ s.r.o. Ústí n/O; Bühler CZ s.r.o. Žamberk; OMB composites EU a.s.Králíky; CZ LOKO a.s. Č.Třebová; LDM s.r.o. Č.Třebová; ŠKODA AUTO a.s. Mladá Boleslav; IVECO a.s. V.Mýto; INA s.r.o. Lanškroun, Forez s.r.o. Lanškroun, OEZ s.r.o.  Letohrad, DRUMEL a Co. s.r.o. Č.Třebová, kteří Vám poskytnou informace o možnostech pracovního uplatnění.

Informační a poradenské středisko pro volbu a změnu povolání nabízí žákům individuální konzultace k volbě povolání, program pro testování profesních zájmů, který Vám může usnadnit rozhodování o volbě povolání, poskytuje informace o potřebách trhu práce.

Přehlídku pro Vás pořádá Úřad práce ČR – Kontaktní pracoviště
v Ústí nad Orlicí – Referát poradenství a dalšího vzdělávání.

Kontakt: 950 172 445/449