Přejít na obsah

Festival outdoorových filmů

 21.10.2014  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve středu 22. 10. navštívili kluci z osmé a deváté třídy festival outdoorových filmů, který se prvním rokem koná v Malé scéně v Ústí nad Orlicí. Kluci si vybrali kolekci osmi filmů, ve kterých mohli sledovat osudy zajímavých lidí, kteří své aktivity směřují k adrenalinovým sportovním aktivitám. Cyklistický ultramaratonec, lyžař sjíždějící extrémní svahy hor, horolezci, jezdci na horských kolech, extrémní kajakáři, ti všichni se ve filmech dělili o své motivace, názory, myšlenky a emoce. Přesto, že běžný člověk často necháme riziko, kteří tito lidé dobrovolně podstupují, byly mnohé jejich myšlenky velmi inspirativní. Vše bylo doplněno záběry z míst, o kterých většina z nás nikdy neslyšela. Těšíme se na další ročník.