Přejít na obsah

Přírodovědný klokan – 8. a 9.třída

 22.11.2014  ZŠ & MŠ Libchavy

Leckdo by si myslel, že PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN je jen test z přírodopisu. Je však obsáhlejší. Žáci z 8. a 9. třídy uplatnili své znalosti z matematiky, zeměpisu, fyziky, chemie a i z přírodopisu – tedy z věd přírodovědných. A kdo se umístil v první desítce nejúspěšnějších přírodovědců?

1.               Adéla URBANOVÁ      69 b

2.                Nela HODEROVÁ         66 b

3.                Kristýna REMEŠOVÁ   64 b

                   Ondřej ZÍTKA               64 b

_________________________________

5.         Jakub Kubíček             63 b

6.         Sabina Habrová          61 b

            Jan Haman                 61 b

8.         Aleš Friml                   60 b

9.         Kristýna Lokrová         57 b

10.       Markéta Šaldová        56 b

Soutěž Přírodovědný klokan vznikla v roce 2006 v rámci projektu „STM-Morava“ číslo 2E06029 Národního programu výzkumu II. Pořadatelem soutěže je Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci ve spolupráci s Pedagogickou fakultou UP v Olomouci.

                                                                                           Šťovíčková Hana