Přejít na obsah

Projektový den na SUPŠ v ÚO – 8. třída

 15.12.2014  ZŠ & MŠ Libchavy

Druhý projektový den na Střední škole umělecko průmyslové v ÚO byl realizován v tomto školním roce pro naše osmáky. Jak vidíte na fotografiích, probíhal ve velmi pěkném prostředí zmodernizovaných učeben. Pod odborným vedením ing. Jana Hrocha žáci pracovali s experimentálními sadami Pasco z oblasti fyziky – elektřina a magnetismus. Paní Blanka Vomáčková rozvíjela u žáků dovednosti při experimentech z fyziky a chemie. S experimentálními sadami Helago pro přírodovědné vzdělávání v oblasti obnovitelných zdrojů pracovali osmáci pod vedením Mgr. Liškové. Děkujeme lektorům za odborné vedení projektového dne. Dokázali žákům, že i fyzika a chemie mohou být zajímavé a zábavné. Těšíme se na další setkání, která proběhnou ještě dvakrát do konce školního roku.

                                                                     Šťovíčková Hana, kariérový poradce