Přejít na obsah

Den Země a Fáboráček – II.stupeň

 23.4.2015  ZŠ & MŠ Libchavy

" V pátek se na naší škole konal Den Země a orientační běh Fáboráček. Ráno se žáci II. stupně vydali dvěma směry na Mysliveckou chatu a sbírali odpad. Pracovali opravdu pilně a nejlepším pracantem byl vyhlášen Dominik Rauš. Všichni jsme se setkali u chaty, kde se losem rozdělili šesťáci, sedmáci a osmáci do tříčlenných hlídek. Do školy už běželi po vyznačené trase a na stanovištích plnili úkoly připravené námi deváťáky. Jak do sbírání i běhání se žáci pustili s nadšením a velmi pozitivně. Můžeme říct, že letos se nám Fáboráček opravdu vyvedl."                                                 Matěj Hodr, žák 9.třídy 

Výsledková listina                                                                

1. E.Zigmund, Petr Fogl, J.Tesařík   118 b
2. D.Charvátová,M.Šrom,K.Aubus    116,5 b
3. A.Urbanová,J.Malínský,D.Lehmden 116 b

Statistika

– běželo 67 žáků, jen 3 žáci trasu procházeli

– rozdíl času mezi první a poslední hlídkou jen 11 minut

Poděkování patří našim deváťákům, kteří se zhostili organizace Fáboráčku na výbornou a tím podpořili dobrou věc i pro další ročníky.