Přejít na obsah

10 dní florbalu – ml.H

 11.5.2015  ZŠ & MŠ Libchavy

10 dní florbalu v České Třebové je parádně organizovaná akce pro všechny ročníky florbalistů. V úterý byl ve znamení mladších žáků ze 6. a 7.tříd. Tento ročník náš tým florbalistů dosáhl nejlepšího umístění za uplynulá léta, vybojoval 5.místo z 12 družstev. Ve své skupině po třech výhrách a dvou prohrách skončil na 3.místě a tím měl šanci hrát o páté místo. Z tohoto duelu vyšel vítězně pod vedením kapitána Petra Fogla, který vstřelil na turnaji 2 branky. Velkou jistotou byl pro hráče gólman Jára Gálik, který se od minulého turnaje velmi vypracoval. Nejproduktivnějším střelcem našeho družstva se stal Lukáš Suchý s 5 brankami, po třech gólech vstřelili Patrik Schulz a Marek Šrom, nejlepší hráč naší obrany Patrik Svoboda se též zaradoval z jednoho gólu a benjamínek týmu Matyáš Holub byl platným hráčem týmu.

http://fbkot.rajce.idnes.cz/Turnaj_ZS_6._-_7._tridy_-_10_dni_florbalu_2015