Přejít na obsah

10 dní florbalu – st.H

 12.5.2015  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve středu odjeli na florbalový turnaj do České Třebové starší hoši z 8. a 9.třídy. Zde již muselo být 13 týmů rozděleno do tří skupin a hrát zápas kratší čas. Utkání byla hrána ve vysokém tempu a každá chyba v osobní obraně byla ihned trestána gólem. Naše brankářská jednička nemohla zabránit dvěma prohrám, avšak družstvo vybojovalo také dvě vítězství. Z konečného třetího místa ve skupině už mohl hrát náš tým "jen" o 7. – 9.místo. Nakonec remíza a jedno vítězství rozhodlo o konečném 8.místě. Děkujeme hochům Eriku Šaldovi, Petru Raušovi, Janu Hnátnickému, Matěji Hodrovi, Michalu Šromovi, Filipu Horníčkovi a samozřejmě gólmanovi Karlu Aubusovi za reprezentaci školy. 

http://fbkot.rajce.idnes.cz/Turnaj_ZS_8._-_9._tridy_-_10_dni_florbalu_2015