Přejít na obsah

Město v pohybu – II.stupeň

 3.6.2015  ZŠ & MŠ Libchavy

Naši sportovci si oblíbili mnohá sportovní klání v rámci Města v pohybu. Letos byl nejúspěšnějším družstvem florbalový tým mladších hochů. Zaslouženě vyhrál oba zápasy a získal pohár za 1.místo yes ve složení – Petr Fogl, Jára Gálik, Patrik Svoboda, Patrik Schulz, Lukáš Suchý, Marek Šrom, Patrik Šalda a Matyáš Holub.

 

Druhá místa vybojovala družstva v přehazované – dívky z 9.třídy Sabina, Týna, Nela, Ajka, Kristýna a Kačka ze 7.třídy, v běžecké štafetě na 6x200m starší žáci Matěj Hodr, Karel Aubus, Jakub Tesařík a žákyně Monika Pokorná, Kristýna Remešová, Adél Urbanová, v plavecké štafetě na 20x50m a starší žáci ve florbalovém turnaji ve složení Karel Aubus, Matěj Hodr, Petr Rauš, Filip Horníček, Matěj Krčmář, Radim Svoboda a Honza Haman. 

 

Třetí místo získal tým v přehazované – dívky z 8.třídy Monča, Kristýna, Veronika, Adél, Míša a Michaela.

 

Blahopřejeme všem účastníkům Města v pohybu k jejich sportovním výkonům!

                                                                                    Šťovíčková H. a Kulhavý P.