Přejít na obsah

Burza středních škol v České Třebové

 23.9.2015  ZŠ & MŠ Libchavy

PŘEHLÍDKA STŘEDNÍCH ŠKOL

Žáci, rodiče a široká veřejnost mohou na této přehlídce získat podrobné informace o studiu, přijímacím řízení, uplatnění oborů na trhu práce.

Kdy:                      středa      7. října                12:00 – 17:00

                               čtvrtek    8. října                  8:00 – 17:00

Kde:       VOŠ a SŠ technická v České Třebové, Skalka 1692

Přehlídky se zúčastní také zástupci významných zaměstnavatelů regionu: Rieter CZ s.r.o. Ústí n/O; Bühler CZ s.r.o. Žamberk; OMB composites EU a.s. Králíky; CZ LOKO a.s. Česká Třebová; ŠKODA AUTO a.s. Mladá Boleslav; IVECO a.s. Vysoké Mýto; INA s.r.o. Lanškroun, Forez s.r.o. Lanškroun, DRUMEL a Co. s.r.o. Česká Třebová, REHAU s.r.o Moravská Třebová, kteří Vám poskytnou informace o možnostech pracovního uplatnění.

Informační a poradenské středisko pro volbu povolání při úřadu práce nabízí žákům individuální konzultace k volbě povolání, program pro testování profesních zájmů, který Vám může usnadnit rozhodování o volbě povolání.

Přehlídku pro Vás pořádá Úřad práce ČR – Kontaktní pracoviště v Ústí nad Orlicí

Oddělení poradenství a dalšího vzdělávání
Kontakt na IPS Ústí n/Orlicí: 950 172 445