Přejít na obsah

Soutěž o 50 000,- Kč

 29.9.2015  ZŠ & MŠ Libchavy

Naše škola se přihlásila do sběrové soutěže časopisu ABC Nasbírejte největší kupu a vyhrajte 50 000,- Kč. Touto cestou prosíme všechny rodiče, aby zkusili vymyslet možnost, jak naši školu podpořit. Papír nemusíte dovážet pouze do školy, lze jej odevzdat v kterékoliv sběrně – je však třeba, aby byl odevzdaný papír napsán na ZŠ Libchavy a potvrzení následně dodat do školy. Máte-li tedy např. možnost, ovlivnit odevzdání papíru ve Vašem zaměstnání, či u svých přátel, prosíme Vás o to. Samozřejmě můžete papír dále přivážet také do školy. Soutěž probíhá v měsíci září a říjnu, po tuto dobu lze papír do školy dovést kdykoliv, stačí jej zanechat u garáže na boku školy. Děkujeme za jakoukoliv snahu nás v soutěži podpořit.                                                                    žáci a učitelé ZŠ Libchavy