Přejít na obsah

Cvičení s hudbou

 16.12.2015  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve čtvrtek 17. 12. 2015 se již několikátým rokem konalo na Gymnáziu v Ústí nad Orlicí „Cvičení s hudbou“.  Naši školu reprezentovalo celkem 11 žáků – Matěj Motyčka, Filip Horníček, Ondra Zítek, Míša Žežulová, Míša Kůstová, Áďa Urbanová, Pavel Fogl, Denča Charvátová, Natka Nováčková, Vanesa Rojková a Kája Hodrová. Tělocvična ústeckého gymnázia téměř praskala ve švech, taneční soutěže se celkově zúčastnilo 140 žáků. Ti všichni byli do tance pod vedením oblíbené a velice úspěšné cvičitelky Lucie Tvrdoňové velice zapáleni. Z našich 11 tanečníků se tři dokázali protancovat až do velkého finále, kde Áďa Urbanová obsadila 3. místo v kategorii dívky, Matěj Motyčka také třetí místo v kategorii chlapci a nejlepšího výsledku dosáhl Pavel Fogl, který obsadil skvělé druhé místo v kategorii chlapci.

Děkuji všem našim tanečníkům za vzornou reprezentaci školy.

Kristýna Kyllarová