Přejít na obsah

Divadlo na vánočním Jarmarku

 21.12.2015  ZŠ & MŠ Libchavy

 K Vánocům neodmyslitelně patří pohádky, a proto si letos děti připravily pohádky i pro školní vánoční Jarmark, aby návštěvníkům přiblížily čas Vánoc. Žáci z 9. třídy pod vedením paní učitelky Hany Šťovíčkové a žáci ze 4. třídy pod vedením paní učitelky Radky Kulhavé převedli návštěvníkům hned tři pohádkové příběhy. Nejprve diváci shlédli pohádku O Popelce v podání Adély Urbanové, Michaely Kůstové, Ondřeje Nastoupila, Jakuba Tesaříka, Matěje Motyčky a Filipa Horníčka. Poslední jmenované zlé sestře se tímto omlouvám, že mi zlý šotek vyhodil jeho jméno ze seznamu do Libchavského zpravodajesurprise. Čtvrťáčci předvedli pohádku O Vánocích, které nechtěly být, kde v rolích vypravěčů vystupovala Štěpánka Čadová s Matyášem Adamcem a v dalších rolích se divákům představili Adam Kacálek, Dominik Svatoš, Matýsek Papáček, Šimon Pácha, Dominik Cindr, Pepíček Jedlinský, Aneta Krýzlová, Nikola Bednářová, Tereza Oláhová, Tereza Novotná, Lili Páchová, Anežka Kalábová, Káťa Fricová a Sára Videnská. Na závěr představení divákům opět polechtali bránice dva skvělí komici z deváté třídy Kuba Tesařík a Matěj Motyčka, kteří zahráli pohádku O Sněhurce. Všem vystupujícím blahopřejeme k jejich hereckým výkonům, za což se jim i diváci odvděčili bouřlivým aplausem.

                                                                            Radka Kulhavá