Přejít na obsah

Vánoční bruslení na II. stupni

 21.12.2015  ZŠ & MŠ Libchavy

Poslední školní den v kalendářním roce 2015 byl opět ve znamení kultury a sportu. I dnes tomu nebylo jinak, i když teplota vzduchu připomínala spíše začínající jaro a ne zimu. Po kulturním zážitku z filmu "Papírová města“ zájemci z řad starších žáků navštívili posilovnu ve Sporthotelu Tichá Orlice. Přes 60 žáků zavítalo na ledovou plochu ústeckého zimního stadionu. Zde mohli zhlédnout nádhernou volnou jízdu krasobruslařky Štěpánky Čadové, žákyně 4. třídy, která trénuje ve SK Chrudim. Měkký led a nerovný povrch nebyl pro malou sportovkyni žádnou překážkou a Štěpánka předvedla nádherný sportovní výkon. Děkujeme a přejeme do nového roku mnoho úspěšných jízd.

A jak si vedli naši rychlobruslaři?

Hoši                                                                Dívky

1. Marek Šrom    12,93                 1. Viola Škrobánková     16,78 s

2. Michal Boštík   13,42 s              2. Dominika Pecháčková  17,23 s

3. Říha Lukáš        13,62 s            3. Velínská Katka  17,33 s   

 

A na závěr bych poděkovala jménem všech žáků přítomným pedagogům za ochotu si jít s dětma zasportovat a podpořit je v jejich sportovních výkonech!