4.lyžařská školička

31.1.2016  ZŠ & MŠ Libchavy

V pondělí 1.2. zakončilo 43 dětí z 1. stupně lyžařský kurz na Pekláku. Pod vedením prima instruktorů si děti užily čtyři dopoledne plné smíchu a zábavy. Úplní začátečníci se naučili první oblouky a jízdu na vleku, ti zkušenější po celou dobu pilovali správnou techniku jízdy. Tento rok jsme měli také čtyři snowboardisty. Zakončení celého kurzu bylo ve znamení cirkusu na sněhu a závěrečných závodů. I přes ne příliš dobré počasí jsme si kurz užili a všechny děti dokázaly, že nejsou z cukru smileyyes. Velmi děkujeme celému týmu Lyžařské školy Peklák za perfektní výuku a veselý a přátelský přístup k dětem. Budeme se těšit opět příští rok.

Lenka Ludvíčková