Přejít na obsah

Okresní sportovní liga v plavání

 21.3.2016  ZŠ & MŠ Libchavy

Druhé kolo Okresní školní ligy plaveckých štafet proběhlo v úterý opět na bazénu v ÚO a navázalo na první říjnové kolo. 112 žáků ze šesti škol bojovalo ve štafetách na 200 metrů o co nejlepší umístění. Celkovým vítězem se stala štafeta ze ZŠ Bratří Čapků z Ústí nad Orlicí s počtem 98 bodů. Naši plavci si vyplavali pěkné 4. místo se ziskem 45 bodů. I když nám vypadli na poslední chvíli ze třídních štafet dobří plavci, našli se dobrovolníci, kteří svým štafetám pomohli ke sportovním výkonům. 

Nejúspěšnější štafetou našeho týmu bylo plavecké kvarteto deváťáků, kterému se podařilo v tomto kole porazit družstvo ze ZŠ Bří Čapků. Celkově postupují jako druzí s vynikajícím časem 2:40,3s do Superfinále v Litomyšli. Srdečně blahopřejeme! yes  První postupující má čas 2:38,9s. Myslím, že pro naše plavce je to velká výzva. wink

20 členný tým našich plavců:

5.tř. – Lucka Pirklová, Šárka Novotná, Radim Urban a Honza Doležal

6.tř. – Simča Zatřepálková, Filip Foltýn, Lukáš Říha a Filip Kočí

7.tř. – Sandra Nutzová, Josef Malínský, David Javůrek a Marek Šrom

8.tř. – Natka Nováčková, Ondra Kulhavý, Dominik Rauš a Pavel Fogl

9.tř. – Míša Kůstová, Jakub Tesařík, Matěj Motyčka a Filip Horníček

Tak ať vám to v květnu plave!                                                           Šťovíčková Hana