Přejít na obsah

Sportovní liga v minifotbale

 7.4.2016  ZŠ & MŠ Libchavy

V pátek jsme na naší "umělce" pořádali okresní kolo SPORTOVNÍ LIGY V MINIKOPANÉ. Počasí vítězům okrskových kol moc nepřálo, ale i přesto týmy podaly vynikající výkony. Do krajského kola zaslouženě postoupilo družstvo ze ZŠ Javornického z Vysokého Mýta, druhé místo vybojoval tým ze ZŠ Jablonného nad Orlicí. Naši kluci po bojovném výkonu obsadili pěkné 3. místo. Za nimi skončila družstva ze Základních škol Jiráskova Lanškroun a Ústecká z České Třebové. V nových dresech to slušelo Michalu Boštíkovi, Jakubu Tesaříkovi, Filipu Horníčkovi, Karlu Aubusovi, Patriku Šaldovi, Marku Šromovi, Michalu Malínskému, Petru Foglovi, Patriku Svobodovi a Járovi Gálikovi. Jen gólman Matěj Motyčka se musel spokojit s brankářským vybavením. Děkujeme klukům za úspěšnou sportovní reprezentaci školy, tak i rozhodčím Járovi Boštíkovi, Filipu Motyčkovi a též vedoucímu družstva i hlavnímu rozhodčímu p.uč. Petru Kulhavému.