Přejít na obsah

škola v přírodě

 31.5.2016  ZŠ & MŠ Libchavy

Jako již tradičně žáci 4. třídy absolvovali školu v přírodě. Tento rok se konala od.23. 5. do 27. 5. v nádherné krajině v okolí pastvinské přehrady. Žáci se nejen učili, ale byla pro ně nachystaná exkurze do vodní elektrárny. Prožili noční stezku odvahy, sportovní jarmark, který byl díky darům rodičů opravdu bohatý, a na závěrečné diskotéce, kterou pečlivě připravili Adam Žďárský, Bobeš Kalousek, Matyáš Adamec a Adam Kacálek, jim přijel ukázat své triky i kouzelník.Celý pobyt se nesl v duchu pišvorkových turnajů, kde na střídačku vyhráli Bobeš a Artur. Na závěr jsme si vyhodnotili veškeré práce. Všechny děti si ale zaslouží ocenění.  Byly velmi hodné, ukázněné a doufám, že i spokojené. yes Chválím je. Super třída, to jsme my! R. Kulhavá