Přejít na obsah

Nový školní rok a NOVINKY :-)

 31.8.2016  ZŠ & MŠ Libchavy

V novém školním roce jsme ve ŠD přivítali 37 prvňáčků a novou paní vychovatelku.  Máme tři oddělení ŠD. Kapacita ŠD v počtu 75 žáků byla naplněna. V I. oddělení jsou žáci 1.B a 2. , 3. a 4.třídy, pod vedením paní vychovatelky Daniely Čermákové.

Ve II. oddělení jsou žáci 1.A  a 3. třídy společně s paní vychovatelkou Světlanou Roubíčkovou. Nově také v této třídě školní družiny je i kmenová třída 3. třídy.

III. oddělení je od letošního školního roku otevřeno denně. Nově sídlí v učebně kuchyňky a navíc s novou paní vychovatelkou, paní Martinou Bečkovou, která      si svoji novou třídu krásně připravila a vyzdobila pro žáky 2. třídy.

Nová je i celoroční hra s názvem "SOVÍ ŠKOLA – dětská univerzita".

 

 

Přejeme Vám, i dětem , úspěšný nový školní rok, plný nových informací, zážitků a kamarádů.

 

 

                                                                                 Daniela, Světlana a Martina

                                                                                       vychovatelky ŠD