Přejít na obsah

Projekt 5. třídy

 14.9.2016  ZŠ & MŠ Libchavy

Začátek školního roku je vždy spojen se sdílením zážitků z prázdnin. Informace, získané během cestování, zpracovávali žáci 5. třídy  v hodinách vlastivědy v souladu s ŠVP do projektu imaginární cestovní kanceláře, kdy svým spolužákům zprostředkovávali své informace, dojmy a postřehy z cest nejen po České republice, ale i ze zahraničí. A tak se tento týden naše třída proměnila ve veletrh cestovních kanceláří, kdy jednotlivé cestovky získávali zájemce o nabízené zájezdy. Na třetím místě se umístil projekt cestovní kanceláře CK Slezina majitelů Adama Žďárského a Matyáše Adamce, který své klienty lákal k návštěvě Bulharska. Druhá se umístila CK Any and Any zvoucí návštěvníky do Chorvatska majitelek Anežky Kalábové a Anety Krýzlové. Vítězem se stala cestovní kancelář CK Jeďte Dojeďte, která se specializovala na tuzemský zájezd do Liberce. Majitelkami kanceláře, která získala prvenství, jsou Sára Videnská a Tea Oláhová. Zvláštní ocenění získal za originalitu prezentace ředitel kanceláře CK Vodopád Adam Kubát.

                                                  Poředatel veletrhu R. Kulhavá