Přejít na obsah

ŘÍJEN

 25.10.2016  ZŠ & MŠ Libchavy

ŘÍJEN – I., II. a III. oddělení

Lidské smysly

Společná akce všech tří oddělení proběhla 25. října. Počasí bylo podzimní, venku pršelo a tak jsme se bavily v družince.

Děti si poslechly příběh o Karlu VI. Potom každé oddělení předvedlo své výtvory – ztvárnění portrétu králů, královen a princezen.

Tento měsíc jsme se v Soví škole věnovali tématu „Lidské smysly“. Nejdříve všichni hádali svým sluchem co slyší za zvuky, pomocí hmatu poznávali přikryté věci a čichem rozeznávali se zavřenýma očima například vůni skořice, hřebíčku, cibule a kávy.

Na závěr jsme vyrobily řetěz ze společně natrhaných šípkových plodů.

Přejeme Vám krásný podzimsmiley

                                                                                                                                                                                                  Světlana, Daniela, Martina

                                                                                                                                                                                                               Vychovatelky ŠD