Přejít na obsah

Úspěch mladších florbalistů

 24.11.2016  ZŠ & MŠ Libchavy

yesOkrskového kola mladších florbalistů, které jsme tradičně uspořádali u nás v Libchavách, se zúčastnilo celkem pět družstev a náš tým vybojoval krásné postupové 1.místo.yes

Začátek turnaje naši florbalisté zvládli na jedničku, setřásli nervozitu a hladce vyhráli dva zápasy. Krize přišla v utkání s Gymnáziem Letohrad, kdy museli přijmout hořkost porážky o jeden jediný gól. Otřepali se však jako staří mazáci a zdolali do té doby neporažený tým turnaje ze ZŠ Nádražní Žamberk vysokým skórem 8:0.smiley Nejproduktivnějšími útočníky okrsku byli vyhlášeni Michal Bartoš ze Žamberka a náš Lukáš Říha, kteří shodně nastříleli po 8 brankách. Jen o jediný gól méně nastřílel Dan Boušek. Nově vytvořené družstvo vedl kapitán Jirka Vaňous, který nezůstal pozadu a trefil se celkem 4x. 2 góly na kontě měl i Matěj Diblík. K těmto výkonům jim pomáhali spoluhráči Radim Urban, Filipové Kočí a Šalda. V brance poprvé zachytal gólman Tobiáš Vacek

winkKluci, k úspěšnému postupu do okresního kola blahopřejeme a držte se!cheeky

                                                                                   Šťovíčková Hana