Přejít na obsah

Úspěch starších florbalistů

 28.11.2016  ZŠ & MŠ Libchavy

Pořádali jsme i okrskové kolo pro starší florbalisty a opět náš tým vyhrál.smiley Tudíž postupuje i on do okresního kola jako mladší florbalisté. Okres se bude konat ve středu 7. 12. 2016 v Brandýse nad Orlicí. Tuto výhru si více považujeme, neboť jen jeden hráč z našeho týmu trénuje florbal závodně. Ostatní hráči chodí do našeho florbalového kroužku a díky své píli, nadšení a kolektivní soudružnosti dokázali postoupit mezi vítězné družstva okrskových kol.

yesSrdečně blahopřejeme kapitánu Petru Foglovi k jeho sportovnímu výkonu a dvěma střeleným brankám. Dále pak naší jistotě ve florbalové brance Járu Gálikovi, opět podal vynikající výkon. Nejproduktivnějším hráčem celého turnaje byl vyhlášen Patrik Schulz s pěti střelenými góly. Ten pátý byl z trestného střílení a rozhodl o našem postupu. Lukáš Suchý dokázal proměnit dva góly. Po jedné brance měli na kontě Mates Holub, Marek Šrom i obránce Patrik Svoboda. Šest hráčů se podílelo na bodech družstva, což svědčí o vyrovnanosti týmu ve střelbě. Zdravotní stav neumožnil kapitánovi našeho týmu nastoupit do posledního rozhodujícího zápasu. Zastoupil ho Filip Kulhavý, nováček družstva, který zvládl svou premiéru na výbornou.yes

                                                                                       Hana Šťovíčková