Přejít na obsah

Okresní kolo ve florbale st. žáků

 10.12.2016  ZŠ & MŠ Libchavy

yesNaši starší florbalisté dokázali v okresním kole vybojovat krásné 3. místo.yes

Ze skupiny jsme postoupili jako druzí, kdy jsme  domácí tým ze ZŠ Brandýs nad Orlicí vyřadili až na nájezdy. Kapitán mužstva Petr Fogl jako jediný dokázal dvakrát skórovat a Jára Gálik jako vždy perfektně zachytat. V boji o třetí místo hoši oplatili družstvu ze ZŠ Lanškroun porážku ze skupiny a udržet jednogólové vedení až do závěrečného hvizdu. Byl to nádherný zápas a každý z hráčů se zasloužil o vítězství svým bojovným nasazením. Konečně jsme se i vyfotili a taky si pochutnali na dortíku. Postup do kraje zaslouženě patří klukům ze ZŠ Jablonné nad Orlicí.

smileySrdečně florbalistům blahopřejeme ke sportovnímu výkonu a díky za vzornou reprezentaci školy!                                                                  Šťovíčková Hana